KS. KRZYSZTOF KWIATKOWSKI (Rezydent 2003-2004) PDF Drukuj
ks. Krzysztof Kwiatkowski
 

Kapłan archidiecezji lubelskiej. Urodził 31 marca 1976 roku w Lublinie w rodzinie Eugeniusza i Jadwigi Kwiatkowskich. Święcenia kapłańskie otrzymał z rąk abpa Józefa Życińskiego w dniu 2 czerwca 2001 roku.

Następnie pełnił posługę wikariusza w parafii Rozesłania św. Apostołów w Chełmie. W czerwcu 2003 roku został skierowany na studia w zakresie nauk humanistycznych, w październiku tegoż roku rozpoczął studia magisterskie na kierunku filologia polska na KUL. We wrześniu 2003 roku otrzymał mianowanie na duszpasterza akademickiego UMCS.

Od 3 sierpnia 2003 roku do 4 stycznia 2004 r. przebywał jako rezydent w parafii Dąbrowica. Dał się poznać jako otwarty, mody kapłan, który chętnie posługiwał zarówno przy ołtarzu i w konfesjonale, ale także szybko nawiązał kontakt z młodzieżą i innymi parafianami.

23 grudnia 2003 r. został wikariuszem parafii św. Józefa w Łęcznej, posługę tą pełnił do 26 czerwca 2004. W tym czasie przygotowywał się do wyjazdu na misje diecezji Fréjus-Toulon we Francji.

Po powrocie do kraju w czerwcu 2008 roku został wikariuszem parafii Przemienienia Pańskiego w Lublinie, gdzie pracuje do dzisiaj.

 
Msze święte
 
w niedziele:
8.00; 10.00;
11.30; 17.00
 
w święta:
8.00; 18.00

    w dni powszednie
18.00  
  


 
Parafia Narodzenia N.M.P.
Dąbrowica 132
21- 008 Tomaszowice
e-mail

Kancelaria parafialna
czynna:
Czwartek 17:00-18:00
Piątek 17:00-18:00
Sobota 17:00-18:00

Tel: 081-5020893

Nr konta:
BS Cyców O/Jastków
71 81911042 2008
8000 4987 0001

 


ADMIN